FONTANNY CZEKOLADOWE

Fontanna czekoladowa wygląda jak piętrowy tort czekoladowy, czekolada spływa kolejno po kaskadach, a goście zanurzają w niej kawałki owoców i słodkości. Jest nie tylko najbardziej widocznym miejscem podczas imprez, ale również najlepszym sposobem na integrację gości. Nasze fontanny to najłatwiejszy sposób na udane przyjęcie!


oferta obejmuje:

  • 2,5 kg belgijskiej czekolady Barry Callebaut (mleczna, biała, deserowa)
  • serwetki
  • papierowe talerzyki
  • patyczki do owoców
  • montaż oraz uruchomienie fontanny

dodatki:

  • Obsługa fontanny podczas całego wydarzenia
  • słodkie i owocowe przekąski
  • zastawa porcelanowa

  

Przekąski po stronie Pary Młodej:
Przygotowanie, umycie, pokrojenie oraz podanie przekąsek spoczywa na waszych barkach. Wszystkie owoce muszą być umyte, pokrojone na małe kawałki (np. kiwi, brzoskwinie, ananasy należy pokroić w kostki, winogrona oddzielone od gałązki ) gotowe od razu do spożycia oraz podane w miseczkach najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem uroczystości.

 

  
Przekąski zapewnia Wesele24.net:
Przygotujemy dla was słodki bufet pełen świeżych owoców, półmisków, w zależności od zamówienia różnorodnych smaków czekolady oraz wspaniałą atrakcję wizualną jak i smakową dla ciebie i Waszych gości. Bufet nie tylko cieszy oczy ale także podniebienia świeżym i doborowym połączeniem smaków wielu owoców i słodkości.
Obsługa po stronie sali:

Bardzo istotną rzeczą przy wyborze tej opcji jest zasięgnięcie informacji czy dana restauracja/dom weselny miała już styczność z fontannami czekoladowymi, czy kelner będzie miał czas zajmować się fontanną i w razie czego będzie wiedział co robić. Podczas obsługi do niezbędnych czynności należy utrzymywanie w czystości fontanny, jej najbliższego otoczenia oraz uzupełnianie przekąsek. Niejednokrotnie zdarza się również, że do misy fontanny wpadają kawałki jedzenia, które trzeba w miarę szybko wyjąć w przeciwnym razie czekolada zamiast płynąć zacznie kapać.

Obsługa po stronie Wesele24.net:
W przypadku tej opcji nie musicie się o nic martwić. Nasza wykwalifikowana obsługa zajmie się fontanną oraz jej najbliższym otoczeniem od początku trwania uroczystości przez cały czas trwania obsługi. Pomoże również waszym gościom w przygotowaniu przekąsek, tworzenia szaszłyków oblanych czekoladą, a na końcu wszystko posprząta, pozostawiając wyłącznie miłe wspomnienia.

Dodatkowa czekolada:
Przy tej opcji zostawiamy dodatkową 2,5kg paczkę czekolady na wypadek gdyby się skończyła. Jeśli zajdzie taka konieczność należy po uroczystości za nią dopłacić. Jeśli nie zostanie zużyta nasza obsługa zabierze ją po uroczystości bez konieczności dopłaty.

 

Candy Bar na Literach LOVE:

Fontanny możemy ustawić na literach LOVE – napis ma rozpiętość 3,5 – 4 m a szerokość 80 cm.