FOTOBUDKA

Sam zdecyduj czy potrzebujesz tradycyjnej, klasycznej Fotobudki czy mniejszej multibudki. Oba urządzenia dzięki dodatkowym profesjonalnym źródłom światła gwarantują najlepszą – fotograficzną jakość zdjęć a jeśli to dla Ciebie za mało interesująca forma to wybierz Fotobudkę Lustro.

Fotobudka Lustro to stylowe urządzenie w białej skrzyni cases co dodatkowo podkreśla charakter weselny – lustro ze srebrną lub złotą ramą służące do robienia zdjęć i ich natychmiastowego wydruku. Doskonale wpasuję do każdego wnętrza a przez swój niepowtarzalny wygląd będzie pięknym dodatkiem każdego przyjęcia.

  

          
Nowy wymiar rozrywki z fotobudką – Magiczne zwierciadło – Fotobudka Lustro

Lustro mówi, odlicza, zmieniające się się tematyczne animacje pozwalają na jeszcze większą radość z zabawy.

 

Znudziła Ci się tradycyjna fotobudka? Chcesz zaskoczyć swoich gości czymś oryginalnym? Szukasz czegoś, co będzie atrakcją wydarzenia i jednocześnie stanowi świetną dekorację?


Zamów
FOTOBUDKĘ LUSTRO inaczej zwane Selfie Mirror i przekonaj się, że to jest to, czego szukasz. FOTOBUDKA LUSTRO pełni funkcję tradycyjnej fotobudki w formie pięknego, eleganckiego zwierciadła ze złotą lub srebrną ramą z podświetleniem led.
Dajemy Ci możliwość sfotografowania całej postaci w pionie. Ponadto animacje z polskimi napisami oraz lektorem sprawią, że korzystanie z naszej fotobudki jest bardzo proste – pozuj, uśmiechnij się, podpisz na ekranie swoje zdjęcie oraz ciesz się wysokiej jakości wydrukiem w kilka sekund!

 

   

   
Fotobudka Lustro doskonale komponuje się w zestawie z videobudką gdzie możemy po skończonej sesji zdjęciowej nagrać krótki 10 -15 sekundowy filmik z życzeniami dla Pary Młodej.

 

Wolisz klasyczne rozwiązania?  wybieraj: klasyczna fotobudka lub multibudka ? 

 

Fotobudka to samoobsługowy automat, który po wykonaniu serii zdjęć, natychmiast je wydrukuje. Urządzenie wyposażone jest w ekran dotykowy, gdzie wyświetlany jest podgląd na żywo, dzięki czemu widzicie się podczas pozowania do zdjęć. Aby zabawa z fotobudką była jeszcze bardziej atrakcyjna, zawsze zapewniamy ciekawe tło które możecie wybrać, oraz mnóstwo śmiesznych gadżetów.

 

Fotobudka to idealny pomysł na urozmaicenie każdego wydarzenia, szczególnie wesela, studniówki, urodzin, eventu firmowego oraz wielu innych imprez. Dzięki niej każdy z uczestników wykona serie szalonych i nietuzinkowych zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką.


Obsługa fotobudki jest łatwiejsza od obsługi automatycznego ekspresu do kawy 🙂 wystarczy nacisnąć start na ekranie dotykowym i postępować zgodnie z poleceniami które pojawiają się na ekranie.

  


Zapewniamy:

  • Nieograniczoną liczba zdjęć, klimatyczne gadżety, peruki, maski, napisy, akcesoria tematyczne, czapki, kapelusze itd..
  • Obsługa animatora,
  • Możliwość stworzenia „księgi gości”
  • Personalizowania stopka wydruku
  • Wybór stylu wydruku
  • Efektowna rampa z oświetleniem oraz inne efekty świetlne
  • Tło pikowane, zdobione lub green screen
  • Zdjęcia w linku do ściągnięcia po zakończeniu pracy

 

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem fotobudki wypełnij formularz a w ciągu 24h wyślemy ofertę.
0PLN
* Pole wymagane

 

Nasze tła:

 

Przykładowe szablony wydruku:

 

Przykładowe wydruki: