BAR KAWOWY – BARISTA

Moda na kawę z ekspresu ciśnieniowego podczas Przyjęć Weselnych  jest coraz bardziej zauważalna – mało kto zadowoli się kawą rozpuszczalną lub przelewową i to bardzo pozytywny trend. Kawa to coś więcej niż tylko napój – to cała ceremonia baristy, kawy, mleka – tylko połączenie wszystkich elementów w całość gwarantuje zadowolenie gości na przyjęciu.

Na życzenie do barów kawowych możemy dostarczyć mniej popularne do tej pory dodatki: mleka roślinne, mleko bez laktozy, mleka o obniżonym poziomie tłuszczu, słodziki czy też ksylitol.

Szturmem też wdziera się moda na prosecco, które często towarzyszy też barowi kawowemu, bo czyż jest lepszy wybór na przywitanie niż kieliszek prosecco.

Profesjonalny barista zachwyci gości wyjątkowym smakiem kawy
a z każdą kolejną filiżanką da pokaz swoich umiejętności.

  

Zapewniamy mobilne bary kawowe z profesjonalnym ekspresem ciśnieniowym oraz młynkiem do kawy.

  

Zapewniamy serwis kawowy wraz z porcelaną oraz wszystkimi dodatkami potrzebnymi do przygotowania kawy.

Bar kawowy to też doskonały dodatek do baru koktajlowego.

  

 

Rola baristy podczas przyjęcia weselnego jest nieoceniona, tylko profesjonalny serwis kawowy zapewni kawę o odpowiednim smaku. Kawa rozpuszczalna czy parzona to tylko ostateczność, obecność automatów do kawy jest już tak powszechna i towarzyszy nam już niemal wszędzie i myślę, że nikogo nie trzeba przekonywać do słuszności wyboru baru kawowego z baristą podczas wesela. Smak, smak i jeszcze raz smak – jeśli jesteśmy profesjonalistami i zależy nam nam na odpowiedniej lokalizacji, odpowiednim menu, oprawie muzycznej to tak samo powinno nam zależeć na tak istotnym elemencie jakim jest kawa.

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.