BAR WESELNY

Drodzy Państwo Młodzi jeśli zależy Wam na prawdziwym cocktail barze, prawdziwym barze kawowym, nowoczesnych i klasycznych cocktailach,wymyślnych dekoracjach, chcecie zaskoczyć swoich gości to wybierzcie właśnie nas.

Dlaczego my?

…gastronomią zajmujemy się od 2002r. w tym czasie odbyliśmy blisko 100 szkoleń, kursów i warsztatów, posiadamy niezliczone certyfikaty, sami szkolimy barmanów i kandydatów na konsultantów ślubnych. Startowaliśmy z powodzeniem w wielu konkursach zajmując wysokie lokaty: I miejsce w drużynowym konkursie Tropical Summer Drink, III miejsce w Tymbark Trendy Drink’s, IV miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata, udział w finale konkursu Absolut Bartender of the Year, udział w finale konkursu Bacardi Legacy i wiele wiele innych.Mieliśmy też przyjemność obsługiwać strefę vip na koncercie U2 na Stadionie Śląskim, obsługiwaliśmy: Opener Festival, Tauron Muzyka Nowa, tworzyliśmy strefy barowe na festiwalach Summer House Music, Summer Cars Party czy Premium Festival. Obsługiwaliśmy też dwa razy Telewizję Polsat podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. 

Jeśli Para Młoda zapewnia alkohol a reszta po stronie Foto Bar to Foto Bar zapewnia:


bar z obsługą (bar ledowy Igloo lub bar ledowy tetris lub bar pikowany skórzany)
szkło w ilości zabezpieczającej całą imprezę – [nie zbieramy szkła z sali – po stronie Pary Młodej pozostaje załatwienie kwestii mycia szkła i donoszenia przez obsługę sali czystego szkła do baru, jeśli szkło nie będzie myte przez salę, zabieramy brudne i doliczamy 200 zł do rozliczenia]
lód ok 0,5 kg / os, kostkowy, kruszony oraz suchy
* szeroką gamę syropów od podstawowych: grenadina, blue curacao, syrop cukrowy, żurawinowy po smaki wiśni, pomarańczy, brzoskwini, kokosu, wanilii, grapefruita, orzechów i wiele wiele innych (ok 20 smaków),
owoce do dekoracji koktaili oraz zioła 
napoje, soki, lemoniady
* dodatki – rurki, serwetki, szpadki, mieszadełka
* niezbędny sprzęt barmański,

 

   

W opcji wszystko po stronie Foto Bar to Foto Bar zapewnia:

alkohol – wódka czysta, wódki gatunkowe (żubrówka, żołądkowa, campari, aperol, cachaca), wódki smakowe, whisky ballantines, bourbon jim beam, gin seagrams, rumy bacardi, tequila olmeca/sauza, brandy metaxa, martini, likiery owocowe, ziołowe, kremowe, wszystkich pozycji w barze jest około 50.
bar
z obsługą (bar ledowy Igloo lub bar ledowy tetris lub bar skórzany pikowany)
szkło w ilości zabezpieczającej całą imprezę [nie zbieramy szkła z sali – po stronie Pary Młodej pozostaje załatwienie kwestii mycia szkła i donoszenia przez obsługę sali czystego szkła do baru, jeśli szkło nie będzie myte przez salę, zabieramy brudne i doliczamy 200 zł do rozliczenia]
lód ok 0,5kg / os. kostkowy, kruszony, suchy lód
* szeroką gamę syropów od podstawowych: grenadina, blue curacao, syrop cukrowy, żurawinowy po smaki wiśni, pomarańczy, brzoskwini, kokosu, wanilii, grapefruita, orzechów, i wiele wiele innych (ok 20 smaków),
napoje: soki, nap. gazowane, woda gazowana,
owoce do dekoracji koktaili oraz zioła 
lemoniady   
* dodatki – rurki, serwetki, szpadki, mieszadełka
* niezbędny sprzęt barmański,

 

przykładowe menu koktailowe

Menu jest tylko kartą pomocniczą – przez całą imprezę dostępne są koktajle z karty jak i te robione na życzenie gości z dostępnych w barze alkoholi.

[*]Mojito – rum Bacardi/limonka/mięta/syrop cukrowy/woda gazowana
[*]Whisky sour – whisky/syrop cukrowy/sok z cytryny
[*]Tequila sunrise – tequila/sok pomarańczowy/syrop grenadine
[*]Arbuzowe love – wódka/passoa/arbuz/sok żurawinowy
[*]Pina Colada – rum Bacardi/sok ananasowy/ syrop kokosowy
[*]Tom Collins – gin/ sok z limonki/syrop cukrowy/woda gazowana
[*]Mint julep – whiskey/bourbon/syrop cukrowy/mięta/ limonki/ woda gazowana
[*]Sweet – wódka/malibu/sok pomarańczowy/sok ananasowy/grenadine

W swojej ofercie posiadamy również bary plenerowe, które idealnie wpisują się w przyjęcia stylizowane.

        

menu moktailowe – bezalkoholowe:
1.drink bezalkoholowy na bazie syropu cukrowego, świeżej mięty, macerowanych cytrusów, soku jabłkowego i uzupełniony sprite’m.
2.drink bezalkoholowy na bazie syropu z owoców granata, macerowanych cytrusów, soku żurawinowego i uzupełniony wodą gazowaną .
3.drink bezalkoholowy na bazie syropu z owoców kwaśnej pomarańczy, macerowanych cytrusów i soku ananasowego.

każdy z koktaili poza mojito i mint julep możemy zaproponować też w formie shotów,

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.