FOTOBUDKA LUSTRO

Fotobudka Lustro to stylowe urządzenie w białej skrzyni cases co dodatkowo podkreśla charakter weselny – lustro ze srebrną lub złotą ramą służące do robienia zdjęć i ich natychmiastowego wydruku. Doskonale wpasuję do każdego wnętrza a przez swój niepowtarzalny wygląd będzie pięknym dodatkiem każdego przyjęcia.

  

          

Nowy wymiar rozrywki z fotobudką – Magiczne zwierciadło – Fotobudka Lustro

Lustro mówi, odlicza, zmieniające się się tematyczne animacje pozwalają na jeszcze większą radość z zabawy.

Znudziła Ci się tradycyjna fotobudka? Chcesz zaskoczyć swoich gości czymś oryginalnym? Szukasz czegoś, co będzie atrakcją wydarzenia i jednocześnie stanowi świetną dekorację?
Zamów FOTOBUDKĘ LUSTRO inaczej zwane Selfie Mirror i przekonaj się, że to jest to, czego szukasz. FOTOBUDKA LUSTRO pełni funkcję tradycyjnej fotobudki w formie pięknego, eleganckiego zwierciadła ze złotą lub srebrną ramą z podświetleniem led.
Dajemy Ci możliwość sfotografowania całej postaci w pionie. Ponadto animacje z polskimi napisami oraz lektorem sprawią, że korzystanie z naszej fotobudki jest bardzo proste – pozuj, uśmiechnij się, podpisz na ekranie swoje zdjęcie oraz ciesz się wysokiej jakości wydrukiem w kilka sekund!

   

   

Fotobudka Lustro doskonale komponuje się w zestawie z videobudką gdzie możemy po skończonej sesji zdjęciowej nagrać krówki 10 -15 sekundowy filmik z życzeniami dla Pary Młodej.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.