WESELE24.NET

ATRAKCJE ŚLUBNE

BAR KAWOWY, BARISTA, WYDRUK NA KAWIE

Profesjonalny barista zachwyci gości wyjątkowym smakiem kawy a z każdą kolejną filiżanką da pokaz swoich umiejętności. Mobilne bary kawowe to świetne rozwiązanie jeśli pragną Państwo wyróżnić swoje przyjęcie weselne. Często sale weselne oferują kawę, której jakość zostawia wiele do życzenia. Postawcie na jakość a Wasi goście będą mieli okazję wypić filiżankę wspaniałej kawy przez całą imprezę.

Zapewniamy:

mobilne bary kawowe z profesjonalnymi

ekspresami ciśnieniowymi, ekspresami automatycznymi,  młynki do kawy  

serwis kawowy wraz z porcelaną

najwyższej jakości produkty

niesamowitą atmosferę

 

W menu kawowym znajdziecie wszystkie wariacje na temat espresso: doppio, americano, cappucino, latte, flat white czy irish coffee.

Tylko u nas dodatkowo wykonujemy wydruki na kawie – imiona, zdjęcia, motywy graficzne i wiele innych pomysłów – nawet fantazja nas nie ogranicza…

 

 

 

 

 

BAR KAWOWY,BARISTA,SELFIE COFFEE

Bufet kawowy już dawno przestał spełniać swoją podstawową rolę jeśli goście mają do dyspozycji kawę w termosie, warniku obok mleko w dzbanku. Wraz z popularyzacją wysokiej jakości kawy, sposobu jej parzenia, a także estetycznej formy podania, podczas wielu przyjęć weselnych zapewnienie wysokiego standardu baru kawowego to już norma.

Kawa, której używamy jest specjalnie wyselekcjonowaną mieszanką ziaren z różnych zakątków świata. Przygotowywana i wypalana specjalnie dla nas przez Belweder Group. Dzięki temu nasza oferta staje się niepowtarzalna. Profesjonalni bariści nie tylko zaparzą idealną kawę, ale również opowiedzą o jej gatunkach, pochodzeniu, a także sposobach jej parzenia.

 

Kompozycja ziaren Arabik i Robusty przygotowana z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie jakość i smak kawy. Przyjemne nuty gorzkiej czekolady owiane nutą karmelu to efekt odpowiedniego stopnia palenia, który sprawia, że kawa ta idealnie nadaje się jako mocne poranne przebudzenie dzięki dużej zawartości kofeiny oraz spokojne popołudnie przy filiżance cappuccino, które swą subtelnością przeniesie nas na przedmieścia włoskich kawiarni.

KONTAKT

Napiszcie nam gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H  przygotujemy ofertę przepełnioną wspaniałymi weselnymi atrakcjami.

Napiszcie do nas: gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H postaramy się przygotować ofertę przepełnioną wspaniałymi atrakcjami.
0
* Pole wymagane