WESELE24.NET

ATRAKCJE ŚLUBNE

BARY LEDOWE, STOLIKI, EKSPOZYTORY

Przy organizacji przyjęcia warto poszukać nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą na wzbogacenie miejsca przyjęcia w najbardziej efektowny sposób. Polecamy szczególnie meble LED, które wykorzystują oszczędną technologię, pozwalającą na uzyskanie oświetlenia o niezwykłym charakterze. Podświetlane bary, ekspozytory, dodatki do baru i stoliki będą stanowiły atrakcję na każdej imprezie, ozdobią Wasze przyjęcie wewnątrz, jak i w plenerze.

 

LEDOWE BARY, STOLIKI, DODATKI

fotobar010targi_katowice

BAR LED IGLOO

Bar IGLOO to oryginalny bar podświetlany włoskiej firmy PEDRALI, charakteryzujący się nowoczesnym designem oraz wysoką jakością wykonania, dlatego najcześciej znajduje zastosowania na przyjęciach weselnych.

IGLOO to bar o szerokości 140 cm, bar posiada podświetlenie w kolorze białym, zasilanie prądem 230V.

atrakcje weselne

BAR LED TETRIS

TETRIS to oryginalny, podświetlany bar mobilny, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych mebli eventowych włoskiej firmy PEDRALI.

Bary podświetlane TETRIS znajdują zastosowanie na przyjęciach wymagających mebli nieszablonowych, o wysokiej funkcjonalności oraz profesjonalnej jakości.


TETRIS to bar o szerokości 145 cm, posiadający podświetlenie w kolorze białym, zasilany prądem 230V.

atrakcje weselne - wesele24.net

LEDOWE STOLIKI KOKTAJLOWE
EKSPOZYTORY, COOLERY NA LÓD

Stolik koktajlowy o bardzo designerskiej formie.

Charakteryzuje go masywna podstawa dopełniona kwadratowym blatem. Stolik koktajlowy wykonany jest z polietylenu, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały i stabilny. Oryginalności dodaje fakt, że każdy stolik wyposażony jest w pilot sterujący, który umożliwia podświetlenie konstrukcji na wiele kolorów (w tym biały) co pozwala dopasować kolor stolika do koloru ekspozytora na alkohol w barze, lub ledowego napisu LOVE.


KONTAKT

Napiszcie nam gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H  przygotujemy ofertę przepełnioną wspaniałymi weselnymi atrakcjami.

Napiszcie do nas: gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H postaramy się przygotować ofertę przepełnioną wspaniałymi atrakcjami.
0
* Pole wymagane