WESELE24.NET

ATRAKCJE ŚLUBNE

CZEKOLADA NA GORĄCO

Czekolada zawiera ponad 600 substancji, które pozytywnie działają na zdrowie. Dzięki nim czekolada ma liczne właściwości i wartości odżywcze. Chronią one przed wieloma chorobami, stymulują układ odpornościowy i poprawiają nastrój.

Czekolada ma dużo składników podnoszących poziom serotoniny we krwi – hormonu odpowiedzialnego za dobry nastrój. Dodaje wigoru i poprawia humor

Proponujemy napoje na ciepło i na zimno z prawdziwej belgijskiej czekolady, dzięki wielu przepisom i szerokiej karcie menu każdy smakosz czekolady coś dla siebie.

 

HOT CHOCOLATE BAR

Proponujemy na Wasze przyjęcie połączenie baru kawowego i czekoladowego.

Choć ziarna pochodzą od bardzo różnych roślin, kakao i kawa są do siebie pod wieloma względami bardzo podobne. Wydaje się, że były wręcz stworzone do tego, by je ze sobą połączyć. Oba te ziarna lubią tropikalny, słoneczny i wilgotny klimat równikowy.

Kakao i kawa to produkty całkowicie naturalne, będące „nasionami” jagody kawowca i owocu kakaowca.

W naszym barze kawowym znajdziecie czekoladzierkę z gorącą czekoladą lub nasz barista przygotuje dla Was wybrany czekoladowy napój.

 

·             PIKANTNA GORĄCA CZEKOLADA 

·             GORĄCA CZEKOLADA Z CYNAMONEM

·             CZEKOLADOWE MACCHIATO HOT & SPICY

·             GORĄCA CZEKOLADA Z KORZENNĄ KRUSZONKĄ

·             GORĄCA CZEKOLADA Z ESPRESSO I PEREŁKAMI Z BIAŁEJ CZEKOLADY

 

·             MROŻONA CZEKOLADA

KONTAKT

Napiszcie nam gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H  przygotujemy ofertę przepełnioną wspaniałymi weselnymi atrakcjami.

Napiszcie do nas: gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H postaramy się przygotować ofertę przepełnioną wspaniałymi atrakcjami.
0
* Pole wymagane