WESELE24.NET

ATRAKCJE ŚLUBNE

FOTOBUDKA KLASYCZNA

 

Zdjęcia zrobione w fotobudce będą wspaniałym prezentem zarówno dla zaproszonych gości, jak i pamiątką dla Was, Młodej Pary. Pomyślcie o minach Waszych znajomych, którzy oglądać będą Wasz album ślubny ze zdjęciami zrobionymi dzięki fotobudce gwarantujemy, że miny będą bezcenne 😉

Nieograniczona liczba zdjęć, klimatyczne gadżety, peruki, maski, napisy, akcesoria, czapki, kapelusze itd.

Obsługa animatora,

Możliwość stworzenia „księgi gości”

Personalizowania stopka wydruku

8 rożnych konfiguracji tła

zdjęcia w linku do ściągnięcia 

FOTOBUDKA, WIDEOBUDKA, GIFBUDKA

Najnowsza technologia projekcji obrazu połączona z prawdziwym, dotykowym ekranem. Dodatkowa profesjonalna lampa błyskowa gwarantuje najlepszą jakość zdjęć, wybierasz format i układ zdjęć do wydruku, paski lub widokówka, jedno, dwa, trzy lub cztery zdjęcia na wydruku.

Czym jest fotobudka i dlaczego robi taką furorę na przyjęciu weselnym? To mobilne studio fotograficzne, by zapewnić doskonałą zabawę Waszym gościom. Z fotobudką nie może być mowy o nudzie! Każdy uczestnik wydarzenia z pewnością skusi się na pamiątkowe zdjęcie.

Wąsy, kolorowe peruki , kapelusze, śmieszne okulary oraz napisy. Cokolwiek zechcesz! Do dyspozycji gości oddajemy szeroką gamę gadżetów, dzięki którym zdjęcia nabiorą nadzwyczajnego charakteru.

Tryb wideo to krótkie 15 – 20 sekundowe filmiki z życzeniami Waszych gości dla Was, które na koniec zbieramy w formie filmiku z życzeniami.

Gifbudka wykonuje serię zdjęć a następnie łączy je ze sobą tworząc ruchomy obraz GIF.

 

KONTAKT

Napiszcie nam gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H  przygotujemy ofertę przepełnioną wspaniałymi weselnymi atrakcjami.

Napiszcie do nas: gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H postaramy się przygotować ofertę przepełnioną wspaniałymi atrakcjami.
0
* Pole wymagane