WESELE24.NET

ATRAKCJE ŚLUBNE

FOTOBUDKA 360

Obrotowy podest obraca się w raz z gośćmi, uczestnicy zabawy mogą sobie zrobić zdjęcia z wydrukiem jak w klasycznej fotobudce, nagrać filmik w slow motion z dodatkowymi efektami specjalnymi – pirotechniką lub klasyczne video z życzeniami dla Pary Młodej z tym że cały czas się kręcąc. Dodatkowo podczas nagrywania automatycznie włączany jest wentylator lub fontanny iskier dzięki czemu filmy są jeszcze efektowniejsze.  Fotobudka 360 może rejestrować zdjęcia, filmy i GIF-y z każdej możliwej pozycji, w wyniku której Twoi goście będą nagrywać filmy tak rzadkie i niezwykłe, że przyciągną uwagę wszystkich znajomych.  Goście mogą wskoczyć na  platformę pojedynczo lub w grupie przyjaciół. W zabawie pomogą znane już wszystkim gadżety fotobudkowe które pozwolą na jeszcze lepsze efekty zabawy.  

FOTOBUDKA 360

 

Podest obrotowy znajduje się w samym środku konstrukcji 3 x 3 metry, na którą dodatkowo możemy zawiesić girlandy pozwala na doskonałą zabawę, nagrywanie filmików, życzeń, podziękowań, filmików slow motion z dodatkowymi efektami, robienie klasycznych fotobudkowych fotek w formie widokówki lub pasków. 

 

 

KONTAKT

Napiszcie nam gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H  przygotujemy ofertę przepełnioną wspaniałymi weselnymi atrakcjami.

Napiszcie do nas: gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H postaramy się przygotować ofertę przepełnioną wspaniałymi atrakcjami.
0
* Pole wymagane