WESELE24.NET

ATRAKCJE ŚLUBNE

PRZYCZEPA KOKTAJLOWA

Przyczepa koktajlowa to mobilny bar który serwuje koktajle, Prosecco, piwo, wino, soki wyciskane czy lemoniady ale także kawę i lody a więc tak naprawdę może wszystko 😊

Mobilny bar powstał na bazie przyczepy dla koni – kiedy zobaczyliśmy takie rozwiązanie od razu postanowiliśmy poszerzyć ofertę o przyczepę koktajlową.

Bar na przyczepie to bardzo oryginalny pomysł, który zapewni dobrą zabawę przez cały wieczór, tak aby Państwo i Państwa goście mogli się nim cieszyć całą noc

Każdą Parę traktujemy indywidualnie. Chętnie wysłuchamy Państwa pytań oraz sugestii i odpowiemy na pytania. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, które spełnią Wasze oczekiwania.

Przed przyczepą ułożymy leżaki, stoliki koktajlowe i hokery, nad nami rozwiesimy girlandy a w razie potrzeby ustawimy też parasole grzewcze. 

PRZYCZEPA KOKTAJLOWA

KONTAKT

Napiszcie nam gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H  przygotujemy ofertę przepełnioną wspaniałymi weselnymi atrakcjami.

Napiszcie do nas: gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H postaramy się przygotować ofertę przepełnioną wspaniałymi atrakcjami.
0
* Pole wymagane