WESELE24.NET

ATRAKCJE ŚLUBNE

LITERY LOVE
LED i ŻARÓWKOWE

Nasz napis LOVE to piękna dekoracja każdej sali weselnej, może też stanowić również motyw przewodni sesji zdjęciowych.

Sami wybierzcie: stylowe litery LOVE w wersji LED RGB pozwalające na ustawienie dowolnego koloru lub litery z żarówkami – z ciepłą białą barwą.

Napis może stać w wersji poziomej na szerokości 4 metrów lub litery jedne na drugich.

Polecamy również Candy bar na literach LOVE 

 

LITERY LOVE, NAPIS LOVE

Świecące wielkie litery LOVE w stylu Broadway, to jeden z najnowszych trendów aranżacji i dekoracji sal weselnych. Jeśli marzysz, by jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu był niezapomniany – wybierz żarówkowe litery LOVE. Prawdziwy must-have przyjęć ślubnych! Litery idealnie sprawdzą się podczas wesela do dekoracji sali, sesji ślubnej a także na wyjątkowych oświadczynach lub jako scenografia teledysków ślubnych. Świecące litery stanowią również fantastyczną atrakcję dla gości weselnych jako tło do zdjęć i na pewno zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników przyjęcia.

 

 

KONTAKT

Napiszcie nam gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H  przygotujemy ofertę przepełnioną wspaniałymi weselnymi atrakcjami.

Napiszcie do nas: gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H postaramy się przygotować ofertę przepełnioną wspaniałymi atrakcjami.
0
* Pole wymagane