WESELE24.NET

ATRAKCJE ŚLUBNE

PROSECCO BAR,
PROSECCO VAN PIAGGIO APE

Prosecco Van to koncepcja mobilnego baru z winem na kieliszki.
Prosecco z baru mobilnego jest przez cały czas trwania imprezy idealnie schłodzone oraz odpowiednio perliste, nie ma potrzeby chłodzenia dużej ilości butelek, nie ma też sytuacji w której prosecco się wygazuje a wino białe będzie cały czas idealnie schłodzone.
Prosecco – co to takiego? – to włoskie wino musujące.
Jak smakuje? – Prosecco ma delikatny owocowy smak: gruszka, jabłko, trochę cytrusów, czasami pojawiają się nuty kwiatowe, owocowego cukierka i galaretki.  

 

PROSECCO BAR, PROSECCO VAN PIAGGIO APE

Nasz wyjątkowy Prosecco Van swoją obecnością uświetni każde przyjęcie weselne, w sali balowej, restauracji, domu weselnym, hotelu czy w plenerze. Dzięki nam weselne powitanie winem musującym może wyglądać zupełnie inaczej, oryginalnie. Nasz Prosecco Van to  również doskonały dodatek do baru koktajlowego a jego wyróżniający się wygląd przyciągnie uwagę i uczyni wieczór niezapomnianym dla Waszych gości.

Planujesz uroczystość w plenerze – idealnym dodatkiem będzie nasz piękny Van, jest niewielki i mobilny dzięki czemu zmieści się i dopasuje do każdej przestrzeni. Jego elegancki i oryginalny wygląd cieszyć będzie oko, a w środku pyszne wino ze słonecznych Włoch.

W skrócie:

  • Prosecco Van stanie się Hitem Waszej imprezy !
  • Wspaniała atrakcja dla Waszych Gości
  • Najwyższa włoska jakość wina
  • W barze królować będą Kolorowe drinki na bazie Prosecco
  • Oryginalny wygląd Vana przyciągnie każdego
  • Van po schodach nie jeździ więc alternatywą dla Vana na piętrze może być wózek prosecco.
 

 

Przykładowa wycena Prosecco Baru: 

dla 50 os. – Prosecco van  + 100 porcji prosecco – 2200 zł 

dla 100 os. – Prosecco van + 200 porcji prosecco – 2700 zł 

KONTAKT

Napiszcie nam gdzie, kiedy i na ile osób planujecie przyjęcie a my w 24H  przygotujemy ofertę przepełnioną wspaniałymi weselnymi atrakcjami.